Våre ansatte

Administrasjon:

Terje Vallestad
Daglig leder

 terje@byggmestervallestad.no
 +47 416 36 256

Reidar Vallestad
Prosjektleder

 reidar@byggmestervallestad.no
 +47 917 86 613‬

Kenneth Vallestad
Tegner

 kenneth@byggmestervallestad.no
 +47 414 95 620‬

Kjetil Eide
Driftssjef

 kjetil@byggmestervallestad.no
 +47 483 29 430‬

Alexander N. B. Kristensen
Byggesaksbehandler

 alexander@byggmestervallestad.no
 +47 483 29 425‬‬‬‬

Adrian Ohnstad
Prosjektleder

 adrian@byggmestervallestad.no
 +47 454 70 479‬‬

Arild Telle
Prosjektleder

 arild@byggmestervallestad.no
 +47 483 29 421‬‬

Iselin Landro
Kjøkkenkonsulent

 iselin.landro@byggmestervallestad.no
 +47 48 32 94 27

Tømrere:

Trond Solheim
Tømrer

Jarle Nilsen
Tømrer

Kjetil Klakegg
Tømrer

Chris Robert Vallestad
Tømrer

Mur & Flis:

Trond Solheim
Tømrer

Jarle Nilsen
Tømrer

Kjetil Klakegg
Tømrer

Chris Robert Vallestad
Tømrer

Skal vi ta en prat?

Vi tar gjerne et uforpliktende førstegangsmøte om ditt prosjekt for å se om vi kan være en god samarbeidspartner for deg. Avtal et møte i våre lokaler på Florvåg eller be om en befaring.

Nøkkelord: Byggefirma Askøy, Byggefirma Bergen.